Przetwornica napięcia stałego DC 10-20V / 48V max. 1000W AZO Digital PU-1000-48V
SPEC KABLE
Przetwornica napięcia stałego DC 10-20V / 48V max. 1000W AZO Digital PU-1000-48V RSS 724.74 724.74 589.22 + VAT
Kod:
59165
Producent:
AZO DIGITAL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.23% (30.03.2025)
Poprzednia cena:
Prezentowana przetwornica to bezzakłóceniowe urządzenie przeznaczone do podwyższenia napięcia w instalacjach o niestabilnym źródle pomiędzy 10÷20VDC do wartości 48VDC. Przetwornica wyposażona jest w elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowo-zwarciowe. Moc maksymalna wynosi 1000W.
Najważniejsze parametry:
* TYP: DC/DC * Napięcie zasilania: 10÷20 VDC * Napięcie wyjściowe: 48 VDC * Moc maksymalna: 1000 W * Izolacja galwaniczna: NIE * Chłodzenie: Aktywne - wentylator
Polska produkcja
Dane techniczne:
* Napięcie wejściowe [VDC]: 10÷20 * Napięcie wyjściowe [VDC]: 48 * Moc [W]: 1000 * Maks. prąd wyj. ciągły [A]: 27 * Zab. bezpiecznik 12V [A]: 4 x 30 * Zab. wej. zasilania [V]: NIE * Pobór prądu bez obciążenia: