Przetwornica napięcia stałego DC 10-30V / 13,8V max. 100W AZO Digital PC-100-12V
SPEC KABLE
Przetwornica napięcia stałego DC 10-30V / 13,8V max. 100W AZO Digital PC-100-12V RSS 249.00 249.00 202.44 + VAT
Kod:
59111
Producent:
AZO DIGITAL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (16.01.2026)
Poprzednia cena:
Prezentowana przetwornica to bezzakłóceniowe urządzenie przeznaczone do stabilizacji napięcia w instalacjach o niestabilnym źródle pomiędzy 10÷30VDC do wartości 13.8VDC. Przetwornica wyposażona jest w elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowo-zwarciowe. Ponadto przetwornice z serii PC wyróżniają się pełną separacją galwaniczną pomiędzy wejściem, a wyjściem.
Najważniejsze parametry:
* TYP: DC/DC * Napięcie zasilania: 10÷30 VDC * Napięcie wyjściowe: 13.8 VDC * Moc maksymalna: 100 W * Izolacja galwaniczna: TAK * Chłodzenie: Pasywne
Polska produkcja
Dane techniczne:
* Napięcie wejściowe [VDC]: 10÷30 * Napięcie wyjściowe [VDC]: 13.8 * Prąd ciągły (Uwe =13,8V) [A]: 6 * Prąd ciągły (Uwe =24V) [A]: 8 * Maksymalny prąd ciągły (Uwe =13,8V) [A]: 8 * Maksymalny prąd ciągły (Uwe =24V) [A]: 10 * Zabezpieczenie termiczne: 80°C * Pobór prądu bez obciążenia: