Power relay, 1 Form C (NO/NC), 230 V (AC), 26.71 Ω, 10 A, 30 V (DC), 220 V (AC), RH1B-ULAC230
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
RH1B-ULAC230
Kod:
30G1022
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
Idec
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.06% (29.04.2026)