BUK964R8-60E.118
TME
RSS 11.98 11.98 9.74 + VAT
MPN:
BUK964R8-60E,118
Kod:
BUK964R8-60E.118
Producent:
Nexperia
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
12.00
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 60V; 100A; Idm: 596A; 234W