GRM188R60G106ME47D
TME
GRM188R60G106ME47D RSS 0.32 0.32 0.26 + VAT
MPN:
GRM188R60G106ME47D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-18% (04.03.2026)
Poprzednia cena:
0.39
Ilość [ x szt]: 4000+ 8000+ 12000+ 20000+ 24000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 4V; X5R; ±20%; SMD; 0603; 180mm