LQM18DH100M70L
TME
LQM18DH100M70L RSS 1.23 1.23 1.00 + VAT
MPN:
LQM18DH100M70L
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+46% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.84
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 4000+ 8000+ 12000+ 20000+ 40000+
Dławik: wielowarstwowy; SMD; 0603; 10uH; 300mA; R: 1,37Ω; ±20%; LQM