Metal oxide varistor, radial, VV 47 V, 1000 A, 38 V (DC), 30 V (AC), ±10 %, 10 J, MOV-14D470KTR
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MOV-14D470KTR
Kod:
07E5035
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
Bourns Electronics GmbH
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+20% (26.04.2026)