DMN2004DWKQ-7
TME
DMN2004DWKQ-7 RSS 2.43 2.43 1.98 + VAT
MPN:
DMN2004DWKQ-7
Producent:
DIODES INCORPORATED
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.41% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
2.44
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 3000+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 20V; 390mA; Idm: 1,5A; 200mW