LQG15HN3N6S02D
TME
LQG15HN3N6S02D RSS 0.42 0.42 0.34 + VAT
MPN:
LQG15HN3N6S02D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.44% (24.03.2026)
Poprzednia cena:
0.41
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 1000+ 5000+ 10000+ 20000+ 30000+ 50000+ 100000+
Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 3,6nH; 700mA; R: 0,13Ω; LQG