HAC24D150-10
TME
RSS 1066.56 1066.56 867.12 + VAT
MPN:
HAC24D150-10
Zmiana ceny:
-0.17% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷32VDC; 150A; 24÷280VAC; HAC