DC100D100C
TME
DC100D100C RSS 910.53 910.53 740.27 + VAT
MPN:
DC100D100C
Producent:
Sensata / Crydom
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
915.98
Ilość [ x szt]: 25+ 50+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷32VDC; 100A; 1÷100VDC; IP20