DRF120-24-1
TME
DRF120-24-1 RSS 1022.29 1022.29 831.13 + VAT
MPN:
DRF120-24-1
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 120W; 24VDC; 5A; 85÷264VAC; DRF