0201WMF8660TEE
TME
0201WMF8660TEE RSS 0.01 0.01 x 30000
MPN:
0201WMF8660TEE
Minimalne zamówienie:
30 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.26% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 866Ω; 50mW; ±1%; 25V; -55÷125°C