JVR14N201K87PU5
TME
RSS 0.38 0.38 x 9000
MPN:
JVR14N201K87PU5
Minimalne zamówienie:
9 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.64% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.38
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 130VAC; 170VDC; 200V; 4,5kA; Ø14mm