JVR07N431K65YRW
TME
RSS 0.16 0.16 x 10000
MPN:
JVR07N431K65YRW
Zmiana ceny:
+0.64% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.16
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; 1,2kA; Ø7mm