PHVL-3R9H505-R
TME
PHVL-3R9H505-R RSS 24.26 24.26 19.72 + VAT
MPN:
PHVL-3R9H505-R
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.66% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
24.10
Ilość [ x szt]: 3+ 5+ 10+ 20+ 50+
Superkondensator; THT; 5F; 3,9VDC; -10÷30%; 11x21,3x32,5mm; 70mΩ