XB3550-2R5307-R
TME
XB3550-2R5307-R RSS 57.23 57.23 46.53 + VAT
MPN:
XB3550-2R5307-R
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.12% (03.03.2026)
Poprzednia cena:
57.16
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Superkondensator; SNAP-IN; 300F; 2,5VDC; ±10%; Ø35x53mm; 7mΩ; 0,3mA