DR125-180-R
TME
DR125-180-R RSS 3.37 3.37 2.74 + VAT
MPN:
DR125-180-R
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.3% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
3.36
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 250+ 600+
Dławik: drutowy; SMD; 18uH; Ipracy: 3,81A; R: 37,7mΩ; ±20%; DR