JVR07S471K65PU5
TME
RSS 0.18 0.18 x 10000
MPN:
JVR07S471K65PU5
Zmiana ceny:
+0.66% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.18
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 1,75kA; Ø7mm