FN9222B-15-06HI
TME
RSS 29.38 29.38 x 120
MPN:
801848-SF
Kod:
FN9222B-15-06HI
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Producent:
SCHAFFNER / TE Connectivity
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.91% (20.04.2026)
Poprzednia cena:
29.66
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 15A; Ir: 0A; 250VAC