FN9222B-12-06HI
TME
RSS 29.10 29.10 x 120
MPN:
801847-SF
Kod:
FN9222B-12-06HI
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Zmiana ceny:
-0.25% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
29.18
Ilość [ x szt]: 240+
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 12A; Ir: 0A; 250VAC