FN9222B-15-07
TME
RSS 33.65 33.65 x 120
MPN:
801956-SF
Kod:
FN9222B-15-07
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Zmiana ceny:
-0.26% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
33.74
Ilość [ x szt]: 240+ 360+
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 15A; Ir: 0A; 250VAC