FN9222B-15-07HI
TME
RSS 35.12 35.12 x 120
MPN:
801958-SF
Kod:
FN9222B-15-07HI
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Zmiana ceny:
-0.24% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
35.20
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 15A; Ir: 0A; 250VAC