FN9222B-10-06
TME
RSS 30.73 30.73 24.98 + VAT
MPN:
803754-SF
Kod:
FN9222B-10-06
Producent:
SCHAFFNER / TE Connectivity
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.23% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
30.80
Ilość [ x szt]: 6+ 10+ 25+ 50+ 100+ 360+
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 10A; Ir: 0A; 250VAC