FN9222S1B-15-06
TME
RSS 24.83 24.83 x 120
MPN:
801856-SF
Kod:
FN9222S1B-15-06
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Zmiana ceny:
+0.55% (01.05.2026)
Poprzednia cena:
24.70
Ilość [ x szt]: 360+ 480+
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 15A; Ir: 0A; 250VAC