FN9222B-12-07
TME
RSS 33.07 33.07 x 120
MPN:
801955-SF
Kod:
FN9222B-12-07
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Zmiana ceny:
-0.26% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
33.16
Ilość [ x szt]: 240+
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 12A; Ir: 0A; 250VAC