FN9222S1B-15-07
TME
RSS 33.70 33.70 x 120
MPN:
801990-SF
Kod:
FN9222S1B-15-07
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Zmiana ceny:
+0.29% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
33.60
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 15A; Ir: 0A; 250VAC