Iskrownik 350V LUMEX GT-BG350L
Lispol
Iskrownik 350V LUMEX GT-BG350L RSS 10.30 10.30 8.37 + VAT
Kod:
16290
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Iskrownik - Odgromnik przeciwprzepięciowy;;Napięcie znamionowe : 350V +/- 15%;Maksymalne napięcie impulsowe : 650V DC MAX;Rezystancja izolacji : 104 MΩ;Prąd rozładowania : 65A;Impulsowy prąd rozładowania : 10kA;Pojemność między elektrodami : 1.5pF MAX;Żywotność : > 400 cykli;Odporność na wstrząsy : 10...55Hz, 0.06DA;Wstrząs impulsowy : 100G;Wilgotność dopuszczalna : 95%;Ciśnienie dopuszczalne : 50,000 ft.;Lutowalność : cndition MIL-STD 202 - B;Wyprowadzenia : druty;Wymiary : fi=6.5/8.5mm, l=6.75mm;Producent : LUMEX;Symbol : GT-BG350L