HAC60D150
TME
RSS 1119.19 1119.19 909.91 + VAT
MPN:
HAC60D150
Producent:
Sensata / Crydom
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.21% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷32VDC; 150A; 48÷660VAC; HAC