CUS150M-12
TME
RSS 399.12 399.12 324.49 + VAT
MPN:
CUS150M-12
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
401.51
Ilość [ x szt]: 10+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 120W; 85÷265VAC; OUT: 1; 12VDC; 10A