Bourns Opornik 200 Ω 0402 1 % 63 mW ±200 ppm/°C Grubowarstwowy CR0402-FX-2000GLF
RS Components
Bourns Opornik 200 Ω 0402 1 % 63 mW ±200 ppm/°C Grubowarstwowy CR0402-FX-2000GLF RSS 0.01 0.01 x 10000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CR0402-FX-2000GLF
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-50% (20.05.2023)
Poprzednia cena:
0.02
Seria Bourns CR to rezystory żetonów grubościennych. Ten rezystor ma moc znamionową do 63 mW przy 70 °C.