Bourns Opornik 24.9 kΩ 0805 1 % 125 mW ±100 ppm/°C Grubowarstwowy CR0805-FX-2492ELF
RS Components
Bourns Opornik 24.9 kΩ 0805 1 % 125 mW ±100 ppm/°C Grubowarstwowy CR0805-FX-2492ELF RSS 0.05 0.05 x 1000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CR0805-FX-2492ELF
Kod:
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+25% (17.04.2026)