Bourns Opornik 47 Ω 0805 1 % 125 mW ±100 ppm/°C Grubowarstwowy CR0805-FX-47R0ELF
RS Components
Bourns Opornik 47 Ω 0805 1 % 125 mW ±100 ppm/°C Grubowarstwowy CR0805-FX-47R0ELF RSS 0.03 0.03 x 1000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CR0805-FX-47R0ELF
Kod:
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
-25% (17.04.2026)