Bourns Opornik 1.5 kΩ 1206 1 % 250 mW ±100 ppm/°C Grubowarstwowy CR1206-FX-1501ELF
RS Components
RSS
0.03
x 5000
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- CR1206-FX-1501ELF
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 5 000 szt.
- Producent:
- BOURNS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -25% (15.10.2024)