Bourns Opornik 1 mΩ 1206 1 % 250 mW ±100 ppm/°C Grubowarstwowy CR1206-FX-1004ELF
RS Components
RSS
0.04
x 5000
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- CR1206-FX-1004ELF
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 5 000 szt.
- Producent:
- BOURNS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +33% (14.04.2026)