Bourns Opornik 68 Ω 0603 1 % 100 mW ±100 ppm/°C Grubowarstwowy CR0603-FX-68R0ELF
RS Components
RSS
0.01
x 5000
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- CR0603-FX-68R0ELF
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 5 000 szt.
- Producent:
- BOURNS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -50% (14.02.2024)