Bourns Opornik 22 kΩ 0402 1 % 63 mW ±200 ppm/°C Grubowarstwowy CR0402-FX-2202GLF
RS Components
Bourns Opornik 22 kΩ 0402 1 % 63 mW ±200 ppm/°C Grubowarstwowy CR0402-FX-2202GLF RSS 0.02 0.02 x 1000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CR0402-FX-2202GLF
Kod:
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+100% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 5000+
Seria Bourns CR to rezystory żetonów grubościennych. Ten rezystor ma moc znamionową do 63 mW przy 70 °C.