Kondensator; elektrolityczny; 22uF; 400V; TK; TKR220M2GI20M; fi 12,5x20mm; 5mm; przewlekany (THT); luzem; Jamicon; RoHS
Firma Piekarz
Kondensator; elektrolityczny; 22uF; 400V; TK; TKR220M2GI20M; fi 12,5x20mm; 5mm; przewlekany (THT); luzem; Jamicon; RoHS RSS 1.38 1.38 x 2