Kondensator; monolityczny; 1uF; 100V; 5,08mm; przewlekany (THT); X7R; 10%; taśma; -20...+80°C; CT4-1206B105K101PF3; Bochen; RoHS
Firma Piekarz
Kondensator; monolityczny; 1uF; 100V; 5,08mm; przewlekany (THT); X7R; 10%; taśma; -20...+80°C; CT4-1206B105K101PF3; Bochen; RoHS RSS 0.27 0.27 x 50
  • Zgodny z RoHS
Kod:
77b1adf5
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (29.09.2025)