Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; AZ822-2C-24DSE; 24V; DC; 2 styki przełączne; 0,5A; 120V AC; 1A; 24V DC; do druku (PC
Firma Piekarz
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; AZ822-2C-24DSE; 24V; DC; 2 styki przełączne; 0,5A; 120V AC; 1A; 24V DC; do druku (PC RSS 6.08 6.08 4.94 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
c32cb89c
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (23.02.2026)