Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; G2R-1A-E-12VDC; 12V; DC; 1 styk zwierny; 16A; 250V AC; 16A; 30V DC; do druku (PCB);
Firma Piekarz
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; G2R-1A-E-12VDC; 12V; DC; 1 styk zwierny; 16A; 250V AC; 16A; 30V DC; do druku (PCB); RSS 10.24 10.24 8.33 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
99369b96
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (12.03.2026)