Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF41F-024-ZS; 24V; DC; 1 styk przełączny; 6A; 250V AC; 6A; 30V DC; do druku (PCB); d
Firma Piekarz
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF41F-024-ZS; 24V; DC; 1 styk przełączny; 6A; 250V AC; 6A; 30V DC; do druku (PCB); d RSS 8.26 8.26 6.72 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
8cf3de80
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+25% (01.02.2026)