Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HFD27-012-S (JRC27F); 12V; DC; 2 styki przełączne; 1A; 125V AC; 2A; 30V DC; do druku
Firma Piekarz
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HFD27-012-S (JRC27F); 12V; DC; 2 styki przełączne; 1A; 125V AC; 2A; 30V DC; do druku RSS 3.93 3.93 3.20 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
dac4fcc8
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.15% (25.03.2026)