Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; instalacyjny; RPI-2P-D24; 24V; DC; 2 styki przełączne; 8A; 250V AC; 8A; 24V DC; na s
Firma Piekarz
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; instalacyjny; RPI-2P-D24; 24V; DC; 2 styki przełączne; 8A; 250V AC; 8A; 24V DC; na s RSS 51.81 51.81 42.12 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
4ec8a1e7
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+18% (24.11.2025)