Przełącznik; przyciskowy; GQ12B-10/A-R; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP65; Onpo
Firma Piekarz
Przełącznik; przyciskowy; GQ12B-10/A-R; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP65; Onpo RSS 9.48 9.48 7.71 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
70569bdc
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (04.12.2025)