Przełącznik; przyciskowy; GQ19PF-10/J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onp
Firma Piekarz
Przełącznik; przyciskowy; GQ19PF-10/J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onp RSS 14.39 14.39 11.70 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
959d3442
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.1% (29.01.2026)