Zasilacz; do LED; LPV-100-12; 12V DC; 8,5A; 102W; stałonapięciowy; IP67; Mean Well
Firma Piekarz
Zasilacz; do LED; LPV-100-12; 12V DC; 8,5A; 102W; stałonapięciowy; IP67; Mean Well RSS 65.80 65.80 53.50 + VAT
Kod:
c7af41f4
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (15.04.2026)