ACTT6B-800E.118
TME
ACTT6B-800E.118 RSS 5.76 5.76 4.68 + VAT
MPN:
ACTT6B-800E,118
Kod:
ACTT6B-800E.118
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
5.77
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 800+ 1600+
Tyrystor: AC switch; 800V; Ifmax: 6A; Igt: 10mA; D2PAK; SMD