RQ1C075UNTR
TME
RSS 3.96 3.96 3.22 + VAT
MPN:
RQ1C075UNTR
Producent:
ROHM Semiconductor
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.25% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.97
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 3000+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 20V; 7,5A; Idm: 30A; 1,5W; TSMT8