RQ1E075XNTCR
TME
RSS 3.64 3.64 2.96 + VAT
MPN:
RQ1E075XNTCR
Producent:
ROHM Semiconductor
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.11% (06.03.2026)
Poprzednia cena:
3.60
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 3000+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 7,5A; Idm: 30A; 1,5W; TSMT8